دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری

در جدیدترین روش اکسپرس انتری از ۳۰۰۰ متقاضی CEC دعوت میشود. | ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری کاناتدا در تاریخ ۵ آگوست ۲۰۲۱، برای ۳۰۰۰ متقاضی دارنده ۴۰۴ امتیاز، دعوت نامه اقامت دائم صادر شد. متقاضیان این دوره از پذیرش، پروفایل اکسپرس انتری خود را قبل از سوم اگوست در ساعت ۰۵:۳۹ ارائه کرده بودند. به دلیل محدودیت های کروانایی که بر مرزها و پذیرش های کانادا اعمال شده بود، این کشور پدیرش های اکسپرس انتری را با حداقل امتیاز ممکن برای متقاضیان تجربه کانادایی برگزار کرده است.

به طوری که در پذیرش CEC که در مرحله قبلی انجام شده بود حداقل امتیازی که موفق به دریافت پذیرش شده بود، امتیاز ۳۵۷ بود و با این وجود رکورد پایین ترین امتیاز هنوز هم به پذیرش ۱۳ فوریه تعلق دارد.
نکته قابل توجه این است که تعداد دعوتنامه های صادر شده طی سال جاری نسبت به سال گذشته بسیار فراتر است که این امر به این دلیل است که اداره مهاجرت حجم پذیرش ها را بالاتر برده و در طی هر پذیرش برای ۶۰۰۰متقاضی دعوتنامه صادر کرده است.
باید توجه داشت که تمام متقاضیان تجربه کانادایی یا CEC در بازارکار کانادا سابقه کار دارند و این مزیت مهمی برای آنها محسوب میشود. به عبارتی داشتن سابقه کار در این کشور به معنای استخدام زودتر و درامد بیشتر و در نتیجه شرایط مناسب تر برای زندگی و روند مهاجرت است. با توجه به شرایت فعلی دنیا و کانادا و شواهد موجود در هر بار پذیرش دولت کانادا از طریق روش اکسپرس انتری نتیجه خواهیم گرفت که دولت کانادا اولویت را به متقاضیانی میدهد که در حال حاضر در خاک این کشور حضور دارند. حدود ۷۷ درصد متقاضیان این روش مهاجرتی حاضر در کانادا واجد شرایط دسته تجربه کانادایی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *