ویزای استارت آپ

برنامه ویزای استارت آپ کانادا، مخصوص کارآفرینان مهاجری است که توانایی ایجاد و راه اندازی شغل در کانادا را دارند. این افراد باید خلاق و نوآور باشند، توانایی ایجاد شغل برای شهروندان کانادایی را داشته باشند و بتوانند در سطح جهانی رقابت کنند.
اگر یک ایده خلاقانه دارید و می خواهید به کانادا مهاجرت کنید باید یک نامه حمایتی از یکی از سازمان های تعیین شده کانادا دریافت کنید.

لیست سازمان های تعیین شده برای ویزای استارت آپ

برای دریافت ویزای استارت آپ، ایده شغلی شما باید نامه حمایتی از یکی از سازمان های تعیین شده زیر دریافت نماید:

  1. صندوق های سرمایه گذاری ریسک پذیر
  2. گروه های سرمایه گذار آنجل
  3. انکوباتورها

سازمان های تعیین شده، گروه های تجاری هستند که برای سرمایه گذاری و حمایت از استارت آپ ها از طریق برنامه ویزای استارت آپ عمل می کنند.
این سازمان ها، ایده های استارت آپی را بررسی و ارزیابی می کنند و ممکن است از افراد بخواهند که ایده های شغلی خود را به صورت حضوری و یا در قالب یک بیزینس پلن ارائه دهند.
اگر این سازمان ها ایده استارت آپی شما را حمایت کنند به شما یک نامه حمایتی می دهند.

صندوق های سرمایه گذاری پر ریسک

اگر برای ایده استارتاپی خود به حداقل دویست هزار دلار سرمایه نیاز دارید باید از یکی از صندوق های سرمایه گذاری پر ریسک کمک بخواهید

گروه های سرمایه گذاری انجل

اگر برای ایده استارتاپی خود به حداقل هفتاد و پنج هزار دلار نیاز دارید باید از یک یا چند گروه سرمایه گذاری انجل کمک بخواهید.

انکوباتورها

انکوباتورها مراکز رشد و پرورش ایده های شغلی خلاقانه هستند که در برنامه ویزای استارت آپ کانادا، افراد را در دسترسی به آموزش، سرمایه گذار ها و هر نوع حمایت دیگر یاری می دهند.

برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا، افراد باید توانایی زبانی کافی برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی و یا فرانسوی را داشته باشند. حداقل نمره زبان در آزمون آیلتس باید ۵ باشد. (ریدینگ ۴ و سایر مهارت ها ۵)

همچنین متقاضیان باید تمکن مالی جهت اقامت در کانادا را داشته باشند

جدول زیر مقدار پولی که افراد باید برای مهاجرت به کانادا داشته باشند را نشان می دهد:

تعداد اعضای خانواده تمکن مالی
۱ ۱۳.۲۱۳ $
۲ ۱۶.۴۴۹ $
۳ ۲۰.۲۲۲ $
۴ ۲۴.۵۵۳ $
۵ ۲۷.۸۴۷ $
۶ ۳۱.۴۰۷ $
۷

۳۴.۹۶۷ $

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *