مهاجرت پزشکان به کانادا

با توجه به سیستم رایگان خدمات بهداشت و درمان و لزوم گسترش مراکز درمانی و بهداشتی، استفاده از نیروی متخصص و ماهر در این زمینه بیش از پیش در کانادا مورد توجه قرار گرفته است . به طوری که سالانه از طرق مختلف مهاجرتی از جمله اکسپرس انتری ، تعداد قابل ملاحظه ای نیروی متخصص از حوزه بهداشت و درمان دعوتنامه دریافت نموده و از طریق ، مهاجرت پزشکان به کانادا مهاجرت میکنند.

به عنوان مثال داروسازان صنعتی که در زمینه کنترل کیفیت و تولید تجربه دارند از اهداف جذب نیرو در روش اکسپرس انتری برای مهاجرت داروسازان به کانادا می باشند.
در مهاجرت پزشکان به کانادا و همینطور مهاجرت جراحان به کانادا و مهاجرت دندانپزشکان به کانادا و همچنین مهاجرت افراد شاغل در حوزه درمان به کانادا ، این گروه بیشتر می توانند از طریق استارت آپ به کانادا مهاجرت کنند زیرا تحصیلات یا تجربه کاری آنها در کانادا مورد قبول نیست و برای دریافت مجوز کار، در کانادا ابتدا باید مدارک خود را تطبیق دهند که مستلزم طی مراحل مختلف و پروسه زمانی و همین طور آیلتس حداقل هفت به بالا می باشد.

لیکن همه پزشکان متخصص میتوانند از تجربه کاری خود در روشهای اکسپرینس محور مانند استارت آپ برای مهاجرت پزشکان به کانادا ، استفاده نمایند که در این روش تجارب درمانی در کشور مبدا مورد قبول اداره مهاجرت می باشد و مهاجرت پزشکان به کانادا از این طریق قابل انجام است.

منبع : اداره مهاجرت کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *