مهاجرت به کانادا از طریق خرید بیزنس

سرمایه گذاران خارجی که تمایل به مهاجرت به کانادا دارند می توانند یک بیزینس آماده را در کانادا خریداری کنند و از این طریق به ویزای موقت کار دست پیدا کنند و پس از حدود ۲ سال در صورت موفقیت می توانند جهت اخذ اقامت دائم از طریق برنامه های استانی و یا دیگر روش ها اقدام کنند.شما باید بتوانید در مدت ۱/۵ الی ۲ سال گزارش از وضعیت مالی بیزنس خود بدهید که تراز مثبت داشته باشد.

شرایط لازم

  1. سرمایه گذار باید مدیری با سابقه و مورد تأئید باشد و بتواند ثابت کند که توانایی انتقال توانایی های خود به کانادا را دارد.
  2. تمکن مالی کافی جهت خرید و شروع یک بیزینس جدید در کانادا را داشته باشد.
  3. مهارت های زبان کافی جهت راه اندازی و مدیریت پروژه را داشته باشد. (حداقل آیلتس ۵ تا ۶)

نکته قابل توجه این است که شما پس از ورود شرایطی را خواهید داشت که همسرتان نیز می‌تواند ورک پرمیت داشته باشد و در صورت اخذ مدرک زبان B2 و با توجه به سابقه کار یکساله می‌تواند از طریق اکسپرس انتری به عنوان اسکیل ورک تغییر وضعیت دهد و در آن صورت کل خانواده در فایل ایشان قرار می‌گیرد و همگی PR دریافت می‌کنند.

مزایای این روش

با توجه به محدود بودن موقعیت های سرمایه گذاری در برنامه های مهاجرتی کانادا، روش خرید بیزینس فرصتی ایجاد می کند تا متقاضیان بتوانند سریع تر از سایر روش های مشابه مهاجرت کنند و محل کار یا زندگی خود را شخصاً انتخاب نمایند.

مدت زمان لازم برای پروسه

هنگامی که شما یک بیزینس مناسب را انتخاب کردید و مراحل ابتدایی بازدید از بیزنس و قرارداد خرید را انجام دادید به یک بازه ۲ تا ۳ ماهه برای گرفتن ویزای کار موقت نیاز خواهید داشت.
پس از دریافت ویزای کار، شما دو سال زمان لازم دارید تا بتوانید بیزنس خود را اداره و توسعه دهید.
مهاجرت از طریق خرید بیزنس در استان های مختلف کانادا شرایط خود را دارد و به صورت یکسان عمل نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *