مهاجرت به کانادا از طریق آشپزی

با توجه به تنوع فرهنگی در کانادا و وجود کامیونیتی های مختلف، ضرورت به کار گیری آشپز اینترنشنال بسیار مشهود و ملموس است به طوری که عمده شهرهای بزرگ در اکثر مقاطع زمانی به نیروی آشپز سرآشپز یا کمک آشپز نیاز دارند.


با توجه به تخصصی بودن مهاجرت به کانادا از طریق آشپزی، داشتن مدارک و گواهی های دوره های آشپزی،مخصوصا آشپزی بین المللی یکی از موارد مورد نیاز می باشد این مدارک در صورتی که شما از طریق جاب آفر اقدام کرده باشید، توسط کارفرمای کانادایی مورد ارزیابی قرار میگیردو در بسیاری از موارد ممکن است از متقاضی خواسته شود که فیلمی از خود در حال آشپزی ارائه دهد. وهمین طور در صورتی که دعوتنامه از سوی دولت فدرال یا دولت استانی باشد (در روش اکسپرس انتری ) مدارک آموزشی معتبر درخواست می گردد.
کارفرمایان در این حوزه با توجه به تخصصی بودن طبخ غذا برای سلایق و ملیتهای مختلف ، به راحتی می توانند مجوز (LMIA) را از اداره کار دریافت نمایند و نیروی مورد نیاز برای آشپزی را از خارج کانادا دعوت نمایند که این امر مهاجرت به کانادا از طریق آشپزی را تسهیل می کند.
مهاجرت به کانادا از طریق آشپزی یکی از روشهای متداول در کاناداست که سالانه تعداد قابل توجهی از نیروهای ماهر در این زمینه را جذب می نماید.

منبع : اداره مهاجرت کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *