مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک

سرمایه گذاری در کبک از دیرباز جزو روش های محبوب مهاجرت به کانادا بوده و به دلیل مناسب بودن شرایط مورد استقبال افرادی قرار گرفته که قصد مهاجرت به کانادا را دارند در زمان نگارش این مقاله برنامه سرمایه گذاری در کبک موقتاً متوقف شده و امکان مهاجرت به کانادا از این طریق فراهم نیست.

شرایط متقاضی:

  1. به تنهایی و یا به همراه همسرش، ثروت خالص به ارزش حداقل ۲ میلیون دلار کانادا را به صورت قانونی کسب کرده باشد. (ثروت خالص متقاضی شامل دارایی های غیر منقول مانند زمین یا آپارتمان و منقول مانند ماشین، موجودی حساب نقدی و … می باشد).
  2. حداقل ۲ سال سابقه ی مدیریتی داشته باشد که شامل وظایفی مانند مدیریت مالی و منابع انسانی تحت نظارت متقاضی باشد. این سوابق نباید در دوران کارآموزی و یا در حین تحصیل برای کسب مدرک باشد.
  3. قرارداد سرمایه گذاری را با یک شرکت مورد تایید اداره مهاجرت که صلاحیت شرکت در این برنامه را دارد امضاء کند.
  4. قصد زندگی در کبک را داشته باشد.
  5. سرمایه گذاری به مبلغ ۱۲۰۰۰۰۰ دلار کانادا را به مدت ۵ سال در کبک انجام دهد. (در پایان این مدت مبلغ فوق بدون سود عودت داده می شود.)

در پایان شرایط متقاضیان با توجه به فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات و توانایی های آن ها در زبان نیز مورد بررسی قرار می گیرد اما فاکتورهای ذکر شده نقش مهمی در موفقیت متقاضی ندارد و اصلی ترین لازمه ی این برنامه مبلغی است که متقاضی در کبک سرمایه گذاری می کند.

۵ دلیل اصلی برای زندگی در کبک:

  1. کبک یک سرزمین پهناور با مردمانی پذیرا و چند فرهنگی است.
  2. کیفیت زندگی در کبک برای شما و خانواده ی شما بسیار بالاست.
  3. کبک یکی از بهترین سیستم های آموزشی دنیا را برای کودکان شما دارد.
  4. با اقتصادی باز و پویا که موقعیت های تجاری فراوانی برای شما فراهم می کند.
  5. برنامه مهاجرت کبک با کارایی بالا و دسترسی مناسب فرصت خوبی را برای شما فراهم می کند.

جلسه خوش آمدگویی به سرمایه گذاران:

دولت کبک با برگزاری جلسات خوش آمد گویی امکانی فراهم می کند تا متقاضیان با اقتصاد کبک آشنا شده و اطلاعات به روزی را در مورد خرید ملک، فرصت های شغلی، سیستم آموزشی و … کسب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *