تراول داکیومنت

اگر اعتبار PR شما به اتمام رسیده یا آن را گم کرده اید برای بازگشت به کانادا با ما تماس بگیرید.

تراول داکیومنت کانادا  (Travel Document)

این مجوز برای افرادی صادر می‌گردد که کارت اقامت کانادا را از قبل دریافت کرده باشند؛ یعنی مقیم کانادا بوده ولی در حال حاضر در خارج از خاک این کشور حضور داشته باشند.
این افراد در صورتی مجبور به اخذ مجوز سفر یا تراول داکیومنت می‌باشند که اعتبار کارت اقامت‌شان منقضی شده و یا آن را گم کرده باشند. در این صورت، آنها برای ورود به کشور کانادا و دریافت کارت اقامت جدید خود نیاز به یک مجوز ورود خواهند داشت که همان تراول داکیومنت است.
در صورتی که برای اخذ این ویزا دلیل قانع‌کننده و مدارک مستندی نداشته باشید، ممکن است افسر پرونده در سفارت کانادا درخواست شما برای اخذ ویزا رد و حتی اقامت شما را نیز باطل کند. در این صورت باید به کمک یک وکیل در کانادا، به نتیجه پرونده اعتراض کنید. پس اگر با چنین مشکلی مواجه شده‌اید، وکلای زبده ما در کانادا می‌توانند شما را در این زمینه یاری کنند.

مدارک مورد نیاز:

۱. فرم‌های تکمیل شده درخواست تراول داکیومنت کانادا؛
۲. واریز هزینهٔ ثبت نام یا اپلیکیشن فی (Application Fee)؛
۳. تمامی اسناد و مدارکی که ثابت می‌کنند متقاضی این ویزا برای یک بازهٔ زمانی مشخص در کانادا حضور داشته است؛ مانند قبوض پرداختی، اجاره‌نامه، سند مالکیت خانه، کارت سلامت (Health Card)، گواهینامهٔ رانندگی (Driving Licence)، مدارک مالیاتی و ….
۴. یک نامه خطاب به سفارت کانادا که در آن وضعیت فعلی، دلیل ترک خاک کانادا و تاریخی را که باید در کانادا حضور پیدا کنید به‌طور کامل شرح داده باشید؛
۵. دو قطعه عکس ۷×۵ با اطلاعات درج شده طبق فرمت درخواستی ادارهٔ مهاجرت کانادا؛
۶. تمامی پاسپورت‌ها و مدارک سفرهای پنج سال اخیر به کانادا؛
۷. ترجمهٔ مدارک مورد نیاز مربوط به این ویزا؛

تنها کافی است مدارک مورد نیاز را به‌صورت حضوری یا غیرحضوری برای ما ارسال کنید. متخصصان ما در امیرمهاجر تمامی مراحل اعم از تهیه و تنظیم مدارک مورد نیاز طبق فرمت استاندارد ادارهٔ مهاجرت، واریز اپلیکیشن فی و ارسال پرونده را برای شما انجام می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *